Choď na obsah Choď na menu
 


Obrázok

Rozhovor s Lollou : Téma záluby a priatelia

Mohla by si nam povedat ake sú tvoje zaluby ?

No je ich velaa.na príklad pocúvanie hudby,cítanie kníh a samozrejme moji priatelia :D...a ešte mám taký rituál, že si každý den precítam horoskop....niektorý o tom vedia.

No kedže si spomenula aj priatelov,ktorý su tvoji najlepši na Lucku ?

No tak Stella bola moja prvá kamarátka,s nou som sa zoznámila ako s prvou.Potom Yume, Henry, Edward, Adriannaa nedávno som sa spriatelila aj s Bee a so Sarah.

Máš alebo mala si tu aj daky važnejši vztah ?

Ano,.v podstate teraz chodím s Edwardom.Pocula som, že oni ma už prijali do svojej rodiny, takže asi to bude vážnejší vztah a  pred ním som nemala nikoho.

No a ako vnimas to ze si v rodine upirov i ked ty si clovek ?

Vlastne ma to až tak netrápi.Bolo isté obdobie ked som chcela byt taktiež upírkou, ale na koniec som si to rozmyslela, kedže ja by som nemohla zabit nijaké zviera a práve to ma na tom tak odradzuje.Ale nemyslím si, že tento vztah vydrží dlho.Sú tu dve veci a jedna z nich je tá, že Edward je nesmrtelný a ja budem stále starnút.....

Uviedla si že citas knizky ,ake su to ?

Najradšej mám asi detektívky a romány.Pri detektívkach ma baví hádat kto je vrahom aj ked vacšinou som úplne vedla a pri románoch sa niekdey až príliš vžívam do hlavnej hrdinky a kniha musí byt velmi napínavá, aby som ju docítala do konca.

Ake si znamenie,a plnia sa ti horoskopy casto ?

 Ja som strelec a v poslednom case sa tie horoskopy zacali plnit až príliš presne.a je to cudné lebo doteraz som na ne nemala velké štastie.ale aj tak sa mi zdá, že ich píše nejaký úchyl..

No toto by bolo asi všetko,chcela by si nieco odkázat citatelom ?